Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista działu czyszczenia maszyn

ICH POLAND SP. Z O.O.

Plewiska, Poznań

90 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma ICH Poland Sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn do barwienia farb, tynków i lakierów, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Plewiska, Poznań
Nr ref.: Brygadzista
Opis stanowiska:

Szukamy osoby z umiejętnościami techniczno-manualnymi, która po odbyciu 3 miesięcznego okresu wstępnego będzie nadzorowała pracę podległego zespołu. Do jej zadań będzie należało:

  • Wyznaczanie, sprawdzenie i nadzorowanie pracy zespołu 6-8 osób
  • Kontrolowanie jakości wysyłanego towaru
  • Kontakt z klientami w temacie odbiorów i dostaw towaru
  • Dbanie o realizację wyznaczonych planów
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Dbanie o porządek na stanowiskach
  • Praca w trybie dwuzmianowym
Wymagania:

Jeżeli jesteś zaradny, nie boisz się podejmowania decyzji oraz umiesz dobrze organizować pracę sobie i innym to spełniasz podstawowe wymagania na to stanowisko. Oprócz tego dobrze jest też posiadać inne umiejętności takie jak:

  • Zainteresowania elektryczne i/lub mechaniczne
  • Znajomość języka obcego
  • Obsługa komputera (zwłaszcza program Excel)
  • Samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Karty Benefit
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przeszkolenie stanowiskowe
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ICH Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Plewiskach, przy ul. Owsianej 5. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.
Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista