Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista/Instalator robót sieci wod.-kan. zewnętrznych

Remitent sp. z o. o.

Śląskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2033520, z dnia 2018-08-13

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Miejscem pracy są budowy AKTUALNIE REALIZOWANE PRZEZ SPÓŁKĘ (cała Polska) siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.
  • Mile widziane całe brygady lub brygadzista z zespołem instalatorów.

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy sieci wodno-kanalizacyjnych
  • doświadczenie zawodowe przy budowie sieci wodno-kanalizacyjnych
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ZAKWATEROWANIE NA INWESTYCJACH
  • atrakcyjne zarobki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Remitent sp. z o. o..