Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista Konfekcji

ROLDROB S.A.

Międzyrzec Podlaski

9 dni temu

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Wyznaczanie bieżących zadań produkcyjnych
  • Przegląd maszyn rolowych
  • Kontrola dokumentacji i przygotowywanie raportów
  • Realizacja celów jakościowych oraz ilościowych
  • Dbanie o przestrzeganie standardów pracy i przepisów BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie/zasadnicze – zawodowe( mile widziane wykształcenie techniczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, skuteczność w realizacji zadań
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległo zespołu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową w wysokości 2600 zł brutto
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Prosimy o zgłoszenia CV do Działu Personalnego Roldrob S.A.
 ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki  lub za pomocą przycisku Aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldorb” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Poznaj

Roldrob jest członkiem Grupy Kapitałowej Drosed, której strategicznym akcjonariuszem jest francuska Grupa LDC - europejski lider branży drobiarskiej z obrotami rocznymi na poziomie ponad 2,5 mld €, zatrudniający ponad 15 tys. pracowników.

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista