Brygadzista prac ciesielskich

Klient portalu Praca.pl

Pomorskie

393 dni temu

Ogłoszenie numer: 2443043, z dnia 2019-05-09

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,
  • Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
  • Betonowanie praca w oparciu o rysunek techniczny
  • Prowadzenie grupy pracowników,
  • Organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników,
  • Dbałość o terminowość i wysoką jakość realizacji pod względem technicznym,
  • Wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych
  • Rzetelna współpraca z kierownikiem budowy, wsparcie i raportowanie.

Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia brygady pracowników,
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość materiałów,
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie,
  • Doświadczenie w/w stanowisku minimum 3 lat,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność – relokacja

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Terminowe wynagrodzenia
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.
Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista