Brygadzista - prowadzący prace ciesielskie

NEOBUDMA Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

2 dni temu

Miejsce pracy: Austria, Niemcy, Holandia

Zakres obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku:
  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe
  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych
  • betonowanie praca w oparciu o rysunek techniczny
  • prowadzenie grupy pracowników, 2-16 osób
  • ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych
Wymagania:
  • odpowiedzialność
  • umiejętność prowadzenia brygady pracowników
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich
  • znajomość materiałów
  • znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie
  • kilku letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka obcego
Oferujemy:
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy
  • opiekę polskiego koordynatora
  • regularnie płacone pensje miesięczne
  • odzież robocza
  • stałe zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista