Brygadzista wodno - kanalizacyjny

Instach Sp. z o.o.

Wielkopolskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4428993, z dnia 2021-04-07

INSTACH Sp z o.o. to firma opierająca się na doświadczeniach sięgających końca lat osiemdziesiątych. Działamy z powodzeniem na terenie całego kraju. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest wykonywanie sieci sanitarnych. Wykonujemy pełną obsługę inwestycji w formule Zaprojektuj i Wybuduj z zakresu infrastruktury podziemnej.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie robót ziemnych związanych z budową i remontami sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych
  • Koordynacja prac brygady monterów wodno - kanalizacyjnych
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowaniem wykonania robót budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją, harmonogramem i wytycznymi wewnętrznymi realizacji robót

Wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie realizacyjne na analogicznym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie na realizację celów
  • Samodzielność w działaniu, systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Zapewniamy zakwaterowanie, transport, całoroczne posiłki profilaktyczna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Telefon: 605-085-596

W razie problemów z dodzwonieniem proszę wysłać sms/a o treści BRYGADZISTA - oddzwonimy na pewno.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista