Brygadzista

RADPOL S.A.

Lublin (okolice), Kolonia Prawiedniki (pow. lubelski)

1 dzień temu

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Brygadzista
Miejsce pracy: Lublin (okolice), Kolonia Prawiedniki (pow. lubelski)
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Nadzór nad linią produkcyjną pod względem jakościowym i ilościowym
  • Nadzór nad bezpiecznym wykonywaniem czynności przez podległych pracowników
  • Kontrola i doskonalenie procesu produkcyjnego
  • Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanego asortymentu
  • Współpraca z przełożonymi i innymi pracownikami
  • Przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Gotowość do wykonywania obowiązków w systemie pracy zmianowej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie tworzyw sztucznych lub na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i powierzonego obszaru
  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Bogaty pakiet świadczeń z funduszu socjalnego
  • Pakiet opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o nadsyłanie CV zawierającego klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), ul. Batorego 14, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko: Brygadzista. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”

Poznaj

RADPOL S.A.

RADPOL istnieje od ponad 30 lat, obecnie zatrudnia 236 osób. Firma ma siedzibę w Człuchowie, 91 km od Bydgoszczy. Firma jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych. Udziały RADPOLU w krajowym rynku wyrobów termokurczliwych szacuje się na 50-70%. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z uszlachetnionego polietylenu na bazie własnych, unikalnych mieszanek materiałowych przystosowanych do obróbki sieciowania radiacyjnego. Dzięki technologii sieciowania elektronowego wyroby wykonywane z polietylenu posiadają tzw. „pamięć kształtu". Firma – jako jedyna w Polsce – posiada akcelerator elektronowy wykorzystywany na skalę przemysłową o energii 2 MeV służący do sieciowania radiacyjnego polietylenów.

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista