Brygadzista

MAKAX Sp. z o.o.

Dolnośląskie

45 dni temu

Ogłoszenie numer: 3534240, z dnia 2020-08-06

Brygadzista

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Brygadzista Cieśla - Zbrojarz.
Praca przy obiektach mostowych i wiaduktach.

Wymagania

  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • umiejętność zarządzania grupą współpracowników,
  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy,
  • dyspozycyjność – praca w delegacji na terenie całej Polski,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków, projektów.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do kompetencji,
  • pełne wyposażenie (odzież, narzędzia),
  • zapewniamy dojazd do miejsca pracy, wyżywienie oraz nocleg.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista