Business Development Manager

Horyzont Doradztwo Personalne

Praca zdalna

19 dni temu

Jeśli jesteś pasjonatem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, podążasz za trendami i interesujesz się innowacyjnymi, proekologicznymi rozwiązaniami zaaplikuj lub porozmawiaj z nami na temat stanowiska Menedżer ds. Dywersyfikacji Biznesu (Business Development Manager).

Miejsce pracy: praca zdalna
Nr ref.: 3900HT
Twoje korzyści:
  • Możliwość wykreowania stanowiska od zera i dalszego rozwoju w ramach samodzielnego biznesu.
  • Duża samodzielność i moc sprawcza w ramach struktury międzynarodowej.
  • Wpływ na model biznesu i transformację firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
Twoje zadania:
  • Analiza rynku przetwórstwa w celu określenia trendów, ewentualnych kierunków rozwoju i nisz biznesowych.
  • Identyfikacja najciekawszych podmiotów pod kątem M&A.
  • Opracowanie strategii, planu dywersyfikacji oraz jego wdrożenie.
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość rynku (przetwórstwa) tworzyw sztucznych.
  • Duch przedsiębiorczości oraz umiejętność podejmowania skalkulowanego ryzyka.
  • Umiejętność zdobywania poparcia dla innowacyjnych idei
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Analityk Rynku
W najprostszym, akademickim ujęciu praca analityka rynku skupia się wokół badania i analizowania danych mających wyłonić zależności między aktualnym popytem, podażą i ceną danych dóbr lub usług. Informacje te wraz z odpowiednią interpretacją mogą posłużyć w kreowaniu strategii sprzedażowej firmy lub przedsiębiorstwa, opracowywaniu kampanii reklamowych, cennika produktów i usług, określaniu grupy docelowej i wielu ...
Praca Analityk Rynku