Business Manager - organizator sprzedaży

Melle Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski

112 dni temu

Melle Sp. z o.o. właściciel marki chemii samochodowej K2.

Jeżeli masz pasję do rozwijania biznesu, lubisz wyzwania, radzisz sobie w załatwianiu różnych tematów z ludźmi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • rozwój biznesu na etapie dystrybucji – detal (sklepy i punkty usługowe),
  • działania indywidualne oraz na poziomie zespołu mające na celu: pozyskiwanie nowych klientów, wzrost sprzedaży, poszerzanie asortymentu, wprowadzanie nowości
  • analityka sprzedaży, nadzorowanie wskaźników sprzedażowych oraz odpowiednie reagowanie
  • zabezpieczenie realizacji umów, zarządzanie i odpowiednie konstruowanie raportów dla klientów i handlowców
  • rola ambasadora podczas komunikacji z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (zarządzenie projektami, analityka sprzedaży)
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Melle Sp. z o. o., z siedzibą w w Starym Stawie 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski . Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.”
Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...
Praca Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)