Chemik - Specjalista ds. Produkcji Farb

GOODWILL HUMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łódzkie

4 dni temu

Dla naszego klienta, polskiego producenta farb specjalistycznych i tynków dekoracyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: woj. łódzkie

Od kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego (profil chemiczny, spec. Produkcja Farb i tynków),
  • Doświadczenia w branży produkcyjnej/ badawczej/ modyfikacji farb,
  • Doświadczenia przy tworzeniu kart technicznych/ bezpieczeństwa wytwarzanych produktów,
  • Precyzyjności i systematyczności w działaniu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Przyszły zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych (zgodnie z obowiązującymi normami),
  • Nadzór nad procesem produkcji - kontrola międzyoperacyjna,
  • Tworzenie kart charakterystyki wyrobów gotowych,
  • Tworzenie kart technicznych wyrobów gotowych,
  • Udział w procesie tworzenia nowych wyrobów, samodzielne tworzenie i nadzór nad wdrażaniem ich do produkcji.

Pracodawca oferuję:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pełne wdrożenie do obowiązków,
  • Pracę w profesjonalnym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Chemik
Chemik jest osobą badającą i analizującą skład chemiczny substancji organicznych i nieorganicznych, przeprowadzającą badania laboratoryjne i konstruującą teorie, jednocześnie weryfikując wiedzę dotychczas znaną. Osoby wykształcone w tym kierunku mogą pracować naukowo, lub w charakterze specjalisty w różnorodnych firmach i przedsiębiorstwach, prowadzących działalność związaną z chemią, przeważnie przedsiębiorstwach produkcyjnych, ...
Praca Chemik