Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Cieśla/Zbrojarz

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Dolnośląskie

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1907197, z dnia 2018-02-14

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • wiązanie zbrojeń, zakładanie szalunków
  • wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetowych
  • miejsce pracy: WARSZAWA, RZESZÓW

Wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Cieśla lub Zbrojarz

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość stałej współpracy
  • umowę o pracę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • zakwaterowania dla pracowników spoza woj. mazowieckiego i podkarpackiego

Poznaj

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Cieśla

Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Cieśla Praca Cieśla