Zobacz więcej ofert pracy

Cost Manager

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
dolnośląskie
praca stacjonarna
5791 dni temu

Ogłoszenie numer: 45964, z dnia 2008-06-26

Omega Resource Group plc jest brytyjską firmą rekrutacyjną, posiadającą kilkanaście oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Aktualnie dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej sie firmy inżynieryjno-konsultingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizacje projektów zgodnie ze Standardami Firmy, w aspektach finansowym, technicznym oraz menedżerskim. Cost Manager odpowiada za zarzadanie budzetem, kontrole kosztów, realizacje celów finansowych oraz za organizacje przetargów i analize ofert przetargowych, a także negocjacje z wykonawcami, podwykonawcami i dostawcami. Cost Manager zaspokoja potrzeby klienta poprzez rozwijanie koncepcji, opiniowanie projektów, harmonogramów.

Wymagania

- Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej - Umiejętności kosztorysowania, planowania, budżetowania oraz harmonogramowania projektów - Dobra zanjomośc obslugi MS Office, AutoCad, Ms Project - Dobra znajomosc języka angielskiego

Oferujemy

- Udział w realizacji ciekawych projektów - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwość rozwoju zawodowego.