Praca.pl Praca Lubelskie Specjalista ds. Funduszy UE Lubelskie
Członek zespołu ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych (konkursów grantowych)

Uniwersytet Medyczny w Lublinie
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2146 dni temu

ogłasza konkurs na stanowisko

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: DFE/POWER/EFRR/4/2018

1 osoba

Główne obowiązki:

  • Realizacja działań w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych w ramach funduszy zewnętrznych (w tym przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej projektu - w szczególności - wniosku o dofinansowanie i niezbędnych załączników)
  • Kontakt z Instytucjami Organizującymi Konkursy w zakresie dokumentacji konkursowej oraz sposobu i trybu składania dokumentów aplikacyjnych
  • Współpraca i dokonywanie ustaleń z potencjalnymi Partnerami projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji na etapie negocjacji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji na etapie podpisywania umowy o dofinansowanie realizacji projektu
  • Reprezentowanie Uczelni w kontaktach zewnętrznych z Klientami (m. in. Potencjalnymi Partnerami i Wykonawcami projektu)

Wymagania obligatoryjne:

  • Wykształcenie wyższe
  • Staż pracy - minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami współfinansowanymi ze środków strukturalnych, w szczególności ze środków EFS w ramach POKL/PO WER lub EFRR
  • Znajomość aktualnej tematyki związanej z funduszami unijnymi i innymi środkami zewnętrznymi
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych i umiejętność jej zastosowania w praktyce
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad, wytycznych i przepisów prawa zawiązanych z realizacją projektów w ramach programów operacyjnych (w szczególności RPO WL i PO WER)

Wymagania dodatkowe (preferowane):

  • Doświadczenie zawodowe w pracy dla publicznej uczelni wyższej
  • Doświadczenie zawodowe uzyskane w aplikowaniu/zarządzaniu/wdrażaniu projektów finansowanych ze środków strukturalnych na uczelni wyższej
  • Doświadczenie w aplikowaniu projektów finansowanych w ramach EFS lub EFRR
  • Umiejętność myślenia analitycznego i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Dokładność, skrupulatność i precyzja w sporządzaniu dokumentacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
  • Bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy w doświadczonym zespole realizującym projekty z różnych źródeł finansowania
  • Szeroki pakiet socjalny
Wymagane dokumenty:
  • Życiorys i list motywacyjny poświadczony własnoręcznym podpisem
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie dostępny tutaj
  • Kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie, uprawnienia, ukończone kursy, szkolenia.
  • Oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie
    z siedzibą przy Al. Racławickie 1, 20-059 Lublin, będący Administratorem Danych Osobowych, danych osobowych dotyczących mnie zgromadzonych w związku i w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, iż posiadam wiedzę o obowiązku podania danych w oparciu o art. 22 1 KP oraz dobrowolności podania danych w zakresie szerszym niż wynika to z obowiązujących przepisów, a także że podstawą przetwarzania moich danych są przepisy prawa oraz niniejsza zgoda, w odniesieniu do danych wykraczających poza obszar wynikający z przepisów. Przyjmuję do wiadomości, iż na podstawie art. 7 ust. 3 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, w odniesieniu do danych wykraczających poza zakres przewidziany przepisami prawa, przysługuje mi prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, że jestem świadomy/a, iż zgodnie z art. 15-21 oraz art. 77 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jak również prawo do przenoszenia danych. Moje dane osobowe nie będą przedmiotem sprzedaży, ani udostępniania podmiotom trzecim, za wyjątkiem uprawnionych na mocy przepisów prawa powszechnego, nie będą też przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych wbrew unormowaniom ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Moje dane będą przetwarzane przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie w okresie rekrutacji, zaś w przypadku danych przetwarzanych na podstawie zgody, do czasu wniesienia ewentualnego sprzeciwu, lub wycofania zgody, a po tym czasie dla celów archiwalnych, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz dla celu i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń”. Uniwersytet Medyczny w Lublinie wyznaczył osobę nadzorującą obszar przetwarzania danych osobowych, z która można skontaktować się pod adresem: abi@umlub.pl