Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy

Dekarz

HOGO GmbH
wielkopolskie
praca stacjonarna
1366 dni temu

Ogłoszenie numer: 3440224, z dnia 2020-07-01

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 11lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.

Dla naszych austriackich klientów, aktualnie poszukujemy:

Dekarz

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Austria

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • komunikatywny język niemiecki
  • prawo jazdy kategorii B/ Samochód

Oferujemy

  • austriacką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stawka 14,66€ brutto
  • dzienna dieta 22,00€
  • 13 i 14 wypłata
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę