Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Designer CSS / Programista JQuery (również dodatkowa telepraca)

Zagozda sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4747 dni temu

Ogłoszenie numer: 148064, z dnia 2011-05-25

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą, nie szukamy osoby do obszadzenia etatu, ale specjalisty, osoby o określonej reputacji. Oferujemy możliwość promowania pracy. Nasze biuro mieści się na linii tramwajowej 5,7 na Bohaterów Warszawy w Szczecinie.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Nawiążemy współpracę ze zdolnym programistą internetowym front-end (CSS, JQuery) realizującego przydzielone zadania na zasadzie pracy zdalnej przy realizacji bardzo ciekawego projektu autorskiej aplikacji internetowej przeznaczonej do zarządzania finansami.

Aplikacja wymaga zaprojektowania nowego interfejsu użytkownika w oparciu o przygotowaną specyfikację. Interfejs może być ciekawym wyzwaniem dla specjalistów JQuery i szansą na sprawdzenie swoich umiejętności komunikacji z zespołem programistów.

To idealna praca dla kreatywnej i bardzo utalentowanej osoby zainteresowanej nowymi technologiami, w szczególności świetnie zorientowanej w zakresie nowoczesnych i przyjaznych użytkownikowi interfejsów aplikacji internetowych, również osób zainteresowanych pracą dodatkową (telepraca).

Wymagania

  • Wymagamy posiadania ciekawego portfolio z przykładami interfejsów aplikacji internetowych zrealizowanych w technologii CSS / JQuery

  • Znajomości zasad działania platformy MVC oraz frameworka ASP.NET oraz specyfiki projektowania interfejsów dla tych technologii
  • Umiejętności szkicowania, specyfikowania wymagań oraz dobrej komunikacji z zespołem programistów
  • Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji (SVN)

  • Rzetelności w szacowaniu nakładów i terminowości

  • Dostępności w wymiarze minimum 3-4 godzin dziennie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i zaangażowania,

  • Nielimitowany czas pracy, również po godzinach pracy i jako praca dodatkowa,

  • Dostęp do prasy fachowej (najnowsze magazyny branżowe i książki),

  • Dostęp do najnowszych narzędzi programistycznych i designerskich

  • Pracę nad ciekawą aplikacją o dużej widoczności na rynku

Dodatkowo spółka oferuje świetnie zorganizowane możliwości telepracy: możliwość korzystania z internetowych systemów organizacji pracy, raportowania postępów oraz współdzielenia kodu źródłowego (SVN), internetowych systemów prezentacji (video) oraz komunikacji (skype).

Wynagrodzenie

Od 2000 do 6000 PLN