Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Developer C# .NET

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Wielkopolskie

220 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie, rozwój i wdrażanie aplikacji biznesowych i webowych zgodnie z wymaganiami klienta
  • Proponowanie nowych rozwiazan projektowych
  • Wdrażanie aplikacji opartych na technologiach C# .NET
  • Wsparcie techniczne projektów
  • Raportowanie o postępach projektu
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym i testowym w ramach metodyk zwinnych w celu wypracowania optymalnych i realnych rozwiązań projektowych
WYMAGANIA
  • Min. 2 lata doświadczenia z .NET C#
  • Znajomość standardów REST i SOAP
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się wzorcami projektowymi (np. MVVM, MVP, MVC)
  • Znajomość baz danych Oracle / MS-SQL
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, mile widziane będzie:

  • Umiejętność wykorzystania systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Znajomość programowania na platformę ASP.NET Core
  • Znajomość React.JS lub Angular
  • Znajomość metodologii Agile (Scrum, Kanban, DevOps)
OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista C#

Język C#, inaczej C Sharp, jest obiektowym językiem programowania, służącym do tworzenia programów dla środowiska .NET Framework, DotGNU, czy Mono. Język C# funkcjonuje na wielu platformach systemowych, posiada też wiele cech wspólnych z Object Pascalem, czy C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze ...
Programista C# Praca Programista C#