Zobacz więcej ofert pracy

Developer MS Dynamics 365

Nigel Frank International
lubelskie
praca stacjonarna
1890 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Nr ref.: NFI_30012019_K1

Zakres obowiązków obejmuje:

  • prowadzenie projektu migracji CRM On Prem na CRM Cloud od strony IT oraz utrzymanie i rozwój docelowego rozwiązania. Oznacza to wsparcie analizy dla przenoszonych lub nowych funkcjonalności na tej platformie przy współpracy z biznesem/użytkownikami końcowymi
  • kontakt z dostawcami wewnętrznymi jak i dostawcami zewnętrznymi
  • realizację i nadzór zgłoszeń błędów monitoring działania aplikacji
  • szkolenia użytkowników
  • tworzenie dokumentacji do tworzonego oprogramowania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości Dynamics 365 (standardowe procesy sprzedażowe oraz swobodne poruszania się po systemie) - min. 2 letnie doświadczenie w tym obszarze
  • podstawowej znajomości technologii MS: Power BI, SharePoint, PowerApp
  • dobrej znajomości języka angielskiego do komunikacji ze spółkami zagranicznymi
  • znajomości Jira na potrzeby koordynacji prowadzonych projektów
  • umiejętności tworzenia dokumentacji projektowej
  • umiejętności zarządzania projektami
  • zdolności analitycznych, umiejętności diagnozowania potrzeb biznesowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami pracę w doświadczonym zespole pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i narzędzi pracy