Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Developer Service Now
iRekruter Sp. z o.o.
Wielkopolskie
Praca w pełni zdalna
39 dni temu

iRekruter to firma tworzona przez ludzi z doświadczeniem w branży IT.

Dostarczamy Klientom najlepszych Kandydatów.

Dołącz do nas!

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Nr ref.: BWLS
Zadania:

Do jednego z naszych projektów realizowanego dla amerykańskiej firmy z sektora finansowego szukamy Developera Service Now.

Projekt realizowany do końca roku z opcją na przedłużenie.

Wymagania:
  • Minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia w rozwoju systemu Service Now.
  • Doświadczenie w integrowaniu SNOW z systemami zewnętrznymi.
  • Umiejętność implementacji niestandardowych procesów / aplikacji, automatyzowanie procesów,
  • Rozumienie cyklu życia oprogramowania (metodyki zwinne i tradycyjne).
  • Umiejętność analizowania wymagań oraz definiowania wymagań i wraz z zamawiającym i doradzania w zakresie możliwych rozwiązań.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca efektywną współpracę z zespołami posługującymi się wyłącznie językiem angielskim oraz tworzenie dokumentacji.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Długoterminowy kontrakt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miła atmosfera pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Poza wynagrodzeniem bazowym oferujemy premie okresowe za zaangażowanie w projekt

Poznaj