Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Diagnosta SKP - STACJA KONTROLI POJAZDÓW

RSAUTO
wielkopolskie
praca stacjonarna
3680 dni temu

Ogłoszenie numer: 439739, z dnia 2014-04-22

RSAUTO

Jestteśmy firmą transportowo - spedycyjną działającą na terenie całej Europy.

W chwili obecnej uruchomiliśmy nowy serwis obsługi samochodów osobowych i ciężaroiwych

wraz ze STACJĄ KONTROLI POJAZDÓW

Więcej o firmie na www.rsauto.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Stacja Obsługi i Kontroli Pojazdów.
Gniezno

Warunek konieczny to posiadanie uprawnień diagnosty
do przeprowadzania badań technicznych pojazdów !!!

Wymagania

Wymagania:
- Dbałość o powierzone mienie oraz narzędzia
- Umiejętność pracy w zespole
- Chęć podnoszenia kwalifikacji
- Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
- Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych czynności-Wynagrodzenie 3500 zł brutto

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Stałą pracę w stabilnej , prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Możliwość poszerzania kompetencji poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach technicznych
- atrakcyjne wynagrodzenie - 3500 zł brutto z możliwością podwyżki po 3 miesicznym okresie .

 - Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN