Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Digital Marketing Manager

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk

154 dni temu

IPK search & conulting jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 1991 roku. Nasz Klient -firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:

Jeśli w praktyce znasz:

  • rynek i trendy digital w Polsce i na świecie,
  • posiadasz doświadczenia związane w wdrożeniami serwisów internetowych i aplikacji
  • mobilnych,
  • trendy związane z rozwojem i promocją narzędzi typu self-care,
  • zasady zarządzania SEM/SEO,
  • Google Analytics,
  • systemy reklamowe Google, Facebook, Instagram, LinkedIn,
  • język angielski w zakresie umożliwiającym Ci swobodną komunikację (min. B2)

a ponadto:

  • wrodzona ambicja, innowacyjność i postawa CAN DO gwarantują Ci osiąganie celów
    biznesowych,
  • praca w zespole i zasada gry drużynowej to filar Twojego zarządzania,
  • zmiany podwójnie napędzają Cię do działania,
  • dynamiczne środowisko pracy pozwala Ci w pełni wykorzystywać swoje umiejętności interpersonalne, komunikatywność i wielozadaniowość,
  • prowadzenie kilku projektów jednocześnie to wyzwanie, bez którego nie wyobrażasz
    sobie życia zawodowego.
  • potrafisz myśleć analitycznie i wyciągać wnioski z doświadczeń,
  • wśród swoich atutów wymieniasz: dokładność, rzetelność, sumienność,

W pakiecie oferujesz:

  • 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu online,
  • wykształcenie wyższe,
  • wiedzę z zakresu digital marketingu (UX, produkcja i rozwój aplikacji mobilnych, www,
    narzędzi typu self-care)
  • umiejętność analizy danych – umiejętność podpierania intuicji faktami i danymi,

… a Twoje dotychczasowe zadania zawodowe obejmowały:

  • planowanie i prowadzenie zintegrowanych kampanii we wszystkich kanałach
    komunikacji online,
  • rozwój i promocję serwisów internetowych, aplikacji mobilnych i systemów typu self-
    care,
  • optymalizację narzędzi, w marketing automation,
  • planowanie i realizację kampanii marketingowych,
  • generowanie multimedialnego contentu (filmy, grafiki, teksty),
  • obsługę CMS na wordpress,
Wymagania:

Przekonaj nas, że:

  • skutecznie jak nikt inny potrafisz przeprowadzić kampanie marketingowe w sieci oraz
    zarządzić sprzedażowymi profilami firmy w mediach społecznościowych (Facebook,
    Instagram, Twitter, LinkedIn)
  • wdrożenia i rozwój serwisów internetowych i narzędzi typu self-care są dla Ciebie
    chlebem powszednim,
  • nie są Ci obce kampanie targetowane,
Oferujemy:

Co otrzymasz w zamian

  • pracę w firmie, w której każdy dzień jest wyzwaniem dla menedżerów,
  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe i pozafinansowe;
  • współpracę w oparciu o kontakt menedżerski,
  • narzędzia, których potrzebujesz aby skutecznie działać

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. e-marketingu

Specjalista ds. e-marketingu jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w sieci. Zajmuje się on również tworzeniem kampanii reklamowych oraz badaniem efektywności podejmowanych działań. Często zajmuje się on również tworzeniem newsletterów oraz mailingów. Do jego zadań należy śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. ...
Specjalista ds. e-marketingu Praca Specjalista ds. e-marketingu