Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Doradca Biznesowy

Eurochance
lubelskie, Katowice, Kraków, Poznań, Białystok, Gdynia, Lublin, Warszawa
praca stacjonarna
6340 dni temu

Ogłoszenie numer: 25585, z dnia 2007-01-08

Eurochance

www.eurochance.pl

Miejsce pracy: lubelskie, Katowice, Kraków, Poznań, Białystok, Gdynia, Lublin, Warszawa

Nr Ref.: 01/01/01/06

Opis stanowiska

- pozyskiwanie klientów i obsługa klientów dotychczasowych - prowadzenie negocjacji handlowych - sprzedaż produktów Eurochance na terenie kraju i zagranicą

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze - język obcy (milewidzany j.niemiecki) - prawo jazdy kat. B - minimalne doświadczenie w pracy w banku lub innej firmie konsaltingowej - 5 miesięcy - mile widziani pracownicy banków - obsługa małych i średnich przedsiębiorstw

Oferujemy

- stałą pracę na um. o pracę - premie miesięczne za pozyskanych klientów - do dyspozycji samochód służbowy - telefon komórkowy - szkolenia językowe dla najlepszych - wyjzady na praktyki do Niemiec (2 tygodnie) -