Doradca ds. Klientów Zamożnych [rekrutacja online]

Aragonit Asset Management Sàrl

Śląskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3459926, z dnia 2020-07-04

W związku z rozwojem szwajcarska firma świadcząca usługi asset management, poszukuje doświadczonych partnerów do podjęcia stałej współpracy.

Dołącz do nas jeżeli:

  • chcesz podnieść swoje dotychczasowe dochody
  • chcesz rozpocząć kolejny, ciekawy etap rozwoju zawodowego
  • chcesz wesprzeć się tym, co oferujemy
  • cenisz elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie Klientów
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Znajomość produktów inwestycyjnych oraz doświadczenie w ich sprzedaży
  • Własny portfel Klientów związanych z inwestycjami

Oferujemy

  • Bardzo dobry system prowizyjny
  • Możliwość długoletniej współpracy
  • Wsparcie podczas spotkań z Klientami

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

W związku z rozwojem szwajcarska firma świadcząca usługi asset management, poszukuje doświadczonych partnerów do podjęcia stałej współpracy, dołącz do nas jeżeli:

chcesz podnieść swoje dotychczasowe dochody
chcesz rozpocząć kolejny, ciekawy etap rozwoju zawodowego
chcesz wesprzeć się tym, co oferujemy
cenisz elastyczny czas pracy

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów