Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki
Edison Energia S.A.
Lublin
specjalista junior / mid / senior
kontrakt B2B
30 dni temu
Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków:
  • Doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, iPad) oraz materiały reklamowe
  • Auto służbowe po zrealizowaniu planu sprzedażowego w pierwszym miesiącu pracy
  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia produktowe
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

Poznaj

Dlaczego warto?

Pracuj z Energią!

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu.
Zrób to z nami!

Dołącz do najszybciej rozwijającej się firmy w branży fotowoltaiki.
Dołącz do #słonecznarewolucja #workwithedison

Proces rekrutacji

Krok Daj się zrekrutować!
Krok Porozmawiajmy!
Krok Spotkajmy się!
Krok Czas na decyzję!
Krok Witamy na pokładzie!

Opinie pracowników

Sebastian

Firma daje olbrzymie możliwości rozwoju. Sam przeszedłem bardzo dynamiczną ścieżkę kariery od konsultanta w dziale Wsparcia Sprzedaży do Koordynatora Marketingu i Wsparcia Sprzedaży.

Joasia

Edison dba o swoich pracowników i potrafi ich docenić – sama jestem tego przykładem, gdyż na swoim koncie mam m.in. tytuł człowieka miesiąca oraz Rising Star.

Więcej