Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Doradca ds. Sprzedaży
Vista HR
Katowice, Częstochowa
5 000 - 8 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
10 dni temu

Firma jest Autoryzowanym Dealerm samochodów marki Premium.

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa
Twój zakres obowiązków
  • Sprzedaż aut marki Premium
  • Aktywne pozyskiwanie Klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami Firmy
  • Dbanie o wysoka jakość obsługi
  • Raportowanie wyników
  • Udział w szkoleniach
Nasze wymagania
  • Kandydat, którego szukamy to pasjonat samochodów z bardzo dobrą znajomością współczesnych technologii motoryzacyjnych,
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Pozytywne podejście do życia
  • Prawo jazdy kat.B
  • Wykształcenie średnie
To oferujemy
  • Zatrudnienie w młodym, dynamicznym, koleżeńskim zespole,
  • Pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do najnowszych technologii motoryzacyjnych,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów
Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli do dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Vista HR siedzibą w Bytomiu do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Vista HR

Historia Vista HR sięga 2008 roku. Od samego początku zajmujemy się kierowaniem procesami rekrutacyjnymi, doradztwem zawodowym oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Specjalizujemy się w branży medycznej, kosmetycznej i motoryzacyjnej. Zapewniamy pełne doradztwo dla kandydatów poszukujących pracy.