Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
DORADCA FACHOWY

Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa
mazowieckie
praca stacjonarna
5380 dni temu

Ogłoszenie numer: 74636, z dnia 2009-09-09

Media Markt Warszawa W Europie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej. W naszych marketach w 15 krajach zatrudniamy ponad 30 000 pracowników i osiągany przez nas obrót sprzedaży netto liczy się w miliardach euro. Od ponad dziesięciu lat odnosimy sukcesy także na rynku polskim. Do naszego sklepu w WARSZAWIE przy Al. Krakowskiej poszukujemy zdolnych i zaangażowanych osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy Doradców Fachowych w działach Komputery, Software, HiFi, Car Audio, Muzyka i Film

Wymagania

- umiejętność sprzedaży i komunikowania się, - łatwość nawiązywania kontaktów, - dynamika i operatywność, - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- interesującą pracę w dynamicznym zespole, - możliwości rozwoju, - intensywne szkolenia, - opiekę medyczną, - atrakcyjne wynagrodzenie