Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
DORADCA FINANSOWY

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4733 dni temu

Ogłoszenie numer: 150659, z dnia 2011-06-07

Od 1970 OVB jest jednym z najskuteczniejszych usługodawców finansowych. Dziś prawie 2,6 miliona klientów obdarzyło zaufaniem know-how naszych pracowników. Razem ze swoimi klientami doradcy OVB planują i wcielają w życie szyte na miarę strategie indywidualnego zabezpieczenia i strategie majątkowe. Nasi doradcy znają się na szczególnych potrzebach ludzi. Ścisła współpraca doradców z klientami, różnorodność naszych produktów oraz europejska obecność są fundamentem dla dalszego wzrostu OVB.

www.ovb-poland.com.pl

www.ovb.pl

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Reprezentowanie OVB Vermögensberatung AG na miejscu i utrzymywanie bezpośrednich relacji z interesantami i klientami.
  • Znajomość i rozumienie życzeń i potrzeb swoich klientów i na tej podstawie opracowywanie indywidualnych koncepcji zabezpieczenia, ubezpieczenia i inwestowania majątku.
  • Zdobywanie nowych oraz podtrzymywanie i rozbudowa istniejących kontaktów z klientami w segmencie klientów indywidualnych.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

  • interesuje się tematyką ekonomiczną
  • posiada podstawowe wiadomości z zakresu obsługi komputera
  • lubi nawiązywać kontakt z ludźmi
  • jest gotowa ciężko pracować na osiągnięciem indywidualnych celów
  • jest elastyczna, entuzjastyczna i potrafi przyjąć wskazówki innych

To jest to propozycja dla Ciebie!!!

Oferujemy

  • Solidne szkolenia w ramach praktycznie wyjątkowej na skalę europejską koncepcji kształcenia.
  • Atrakcyjne i odpowiadające osiągnięciom wynagrodzenie
  • Najlepsze szanse kariery w ramach uczciwego modelu kariery powiązanego z niezbędnym przy tym kształceniem i doskonaleniem zawodowym