Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Doradca Handlowo-Techniczny

Variant S.A.
świętokrzyskie, woj. małopolskie, świętokrzyskie
praca stacjonarna
4720 dni temu

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. wyposażenia serwisów samochodowych, kosmetyków i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. małopolskie, świętokrzyskie

Nr Ref.: DHT/POŁ/2011

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę handlową dotychczasowych klientów, nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych odbiorców końcowych.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • minimum 2-letniego doświadczenia w branży handlowej na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z techniką warsztatową, będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenia minimum średniego o profilu technicznym
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
  • umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • kreatywności i determinacji w osiąganiu wyników
  • praktycznej znajomości MS OFFICE
  • prawa jazy kat. B potwierdzonego minimum 2-letnią praktyką w prowadzeniu samochodu
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia wynikająca z efektów pracy
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • pełne wyposażenie w narzędzia pracy (samochód, laptop, komórka)