Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Indywidualnego

mBank S.A.

Lublin

3 dni temu

Miejsce pracy: Lublin

Nr Ref.: ASZ/063/0418

Opis stanowiska:
  • obsługa kasowo - dysponencka
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów Indywidualnych (konta, kredyty, depozyty);
  • edukowanie Klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych i budowanie pozycji rynkowej mBanku
Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów)
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, obsłudze dysponencko-kasowej
  • znajomość technik sprzedaży
  • znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty, a do tego systematyczną i dynamiczną - zapraszamy do aplikowania.

Od nas dostaniesz:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w Placówce Partnerskiej
  • dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa + premia)
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

Poznaj

mBank S.A.

Jesteśmy trzecim, co do wielkości bankiem w Polsce. Dzięki uzupełnieniu oferty BRE o wyspecjalizowane usługi finansowe, świadczone przez spółki strategiczne Grupy, BRE Bank stworzył niezwykle nowoczesną, kompleksową i elastyczną ofertę w dziedzinie bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, detalicznej i zarządzania aktywami, uzupełnioną o usługi faktoringowe, leasingowe, doradztwo, usługi maklerskie a także o ubezpieczenia.

Najważniejszym wyróżnikiem BRE Banku i źródłem przewagi konkurencyjnej są ludzie - kompetentni, słuchający Klientów, aktywnie poszukujący najlepszych rozwiązań, zaangażowani i gotowi do przekraczania oczekiwań.

Najwyższa jakość usług finansowych oraz konkurencyjność BRE Banku na rynku bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, zarządzania aktywami oraz na rynku usług detalicznych nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników tworzących zgrany zespół najwyższej klasy specjalistów.

Poznaj stanowisko: Kasjer bankowy

Zadaniem kasjera bankowego, jak sama nazwa stanowiska wskazuje, jest zapewnianie wysokiej jakości obsługi dysponencko-kasowej klientów, a więc obsługa rozliczeń finansowych (gotówkowych i bezgotówkowych) w obrocie krajowym i zagranicznym. Wśród wykonywanych zadań znajduje się obsługiwanie klientów w zakresie przyjmowania wpłat i dokonywania wypłat gotówkowych, wymiana walut, skup i sprzedaż czeków, kart, ...
Kasjer bankowy Praca Kasjer bankowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (598)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (854)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (120)