Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    11 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Doradca ds. Leasingu śląskie
Doradca Klienta Korporacyjnego ds. Leasingu

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
śląskie, Gliwice, Katowice
praca stacjonarna
2114 dni temu
Miejsce pracy: Gliwice, Katowice
Nr ref.: AM/INGLP/G_K-CE/06/2018

ING Lease (Polska) Sp. z o. o.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • Prowadzenie efektywnej sprzedaży produktów leasingowych w obszarze średnich i dużych firm w oparciu o własną akwizycję, współpracę z zewnętrznymi kanałami dystrybucji
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i realizacja celów biznesowych
  • Przygotowywanie transakcji dla nowych i istniejących klientów grupy kapitałowej ING
  • Realizacja planu sprzedażowego
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w instytucji finansowej w zakresie obsługi klienta korporacyjnego (preferowana branża leasingowa)
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania i budowania relacji biznesowych, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Znajomość analizy finansowej, wiedza z zakresu ekonomii i finansów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate
  • Umiejętność budowania struktur finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziana:
  • Znajomość lokalnego rynku leasingu
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy