Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Korporacyjnego w Centrum Bankowości Korporacyjnej

ING Bank Śląski S.A.

Lublin

1 dzień temu

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: AŚ/RDWDKK/06/2018

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Twoje zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu dużych firm (powyżej 40 mln przychodu rocznie)
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Dbałość o jakość portfela z uwzględnieniem rentowności
  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnianie najwyższej jakości doradztwa i obsługi
  • Realizacja planu sprzedażowego (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)
Nasze oczekiwania:
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Praktyczna wiedza z zakresu kredytowania i analizy finansowej
  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych

Specjalista do spraw obsługi klientów korporacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie bieżącej obsługi tychże klientów w oparciu o najwyższe standardy i wewnętrzne procedury. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest zaangażowana w realizację całokształtu procesów, związanych z obsługą klientów korporacyjnych – począwszy od sporządzania niezbędnej dokumentacji, ...
Specjalista ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych Praca Specjalista ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (53)
Legnica (68)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (843)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1739)
Radom (70)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (20)