Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
DORADCA KLIENTA

MIVIENA SP. Z O.O.
wielkopolskie, Przeźmierowo, k.Poznania
praca stacjonarna
4863 dni temu

Ogłoszenie numer: 134694, z dnia 2011-02-21

Firma oświetleniowa; przedstawiciel na Polskę firm Searchlight-Anglia oraz Herstal-Dania.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Przeźmierowo, k.Poznania

Nr Ref.: DORADCA

Opis stanowiska

Praca ma charakter stacjonarno-wyjazdowy.

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktu z Klientem
  • doświadczenie w działaniach handlowych
  • umiejętność analizowania potrzeb Klienta i przygotowywania kompleksowej oferty handlowej

Oferujemy

  • szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia z technik sprzedaży
  • rozwój zawodowy w zakresie umiejętności doradczych w dekoracji wnętrz i ogrodów
  • motywujący system wynagradzania