Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Regionalny

Elikor Sp zoo

Śląskie

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 2295958, z dnia 2019-02-20

Firma Elikor Sp. z o.o., z siedzibą w Gródczankach, ul Wiejska 16 b, 47-480 Pietrowice Wielkie, zajmująca się dystrybucją środków produkcji rolniczej firmy KWS poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • promocja i sprzedaż produktów rolniczych,

  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy,

  • szukanie nowych klientów i poszerzanie dotychczasowej bazy kontaktowej,

  • przeprowadzanie rozmów handlowych,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • przeprowadzanie szkoleń,

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie.

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie rolnicze lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności organizacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w pracę oraz kreatywność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży),
  • narzędzia niezbędne do realizacji nałożonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • umowę na pełen etat,
  • elastyczne godziny pracy.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny