Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Serwisowy

Kanclerz Autoryzowany Dealer

Ruda Śląska, Przyszowice k. Gliwic

4 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2632515, z dnia 2019-08-21

SALONY KANCLERZ

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska, Przyszowice k. Gliwic

Opis stanowiska

  • Obsługa Klienta serwisu mechanicznego;
  • Dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi Klientami firmy;
  • Realizacja planów zadaniowych, oraz sprzedażowych;
  • Przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta;
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klienta;
  • Rozliczanie i fakturowanie napraw;
  • Nadzór nad jakością dokumentacji.

Wymagania

  • Min. średniego wykształcenia (budowa i eksploatacja pojazdów);
  • Bardzo dobrej znajomości techniki motoryzacyjnej;
  • Znajomości budowy samochodów;
  • Znajomości obsługi komputera, MS Office;
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności współpracy z Klientami i zespołem warsztatu;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w renomowanej, stabilnej firmie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) wraz z poniższą klauzulą prosimy przesyłaćza pomocą przycisku:

"APLIKUJ TERAZ".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kanclerz Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kanclerz Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Kanclerz Sp. z o.o.

Firma KANCLERZ SP. Z O.O., działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marek OPEL i CHEVROLET, oferuje atrakcyjną pracę w swoich salonach w Przyszowicach k. Gliwic na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Kanclerz Autoryzowany Dealer.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (61)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (170)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (222)
Nysa (62)