Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca serwisowy

Kanclerz Autoryzowany Dealer

Ruda Śląska, Przyszowice

13 dni temu

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Ruda Śląska, Przyszowice
Opis stanowiska:
  • Obsługa Klienta serwisu mechanicznego;
  • Dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi Klientami firmy;
  • Realizacja planów zadaniowych, oraz sprzedażowych;
  • Przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta;
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klienta;
  • Rozliczanie i fakturowanie napraw;
  • Nadzór nad jakością dokumentacji.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. średniego wykształcenia (budowa i eksploatacja pojazdów);
  • Bardzo dobrej znajomości techniki motoryzacyjnej;
  • Znajomości budowy samochodów;
  • Znajomości obsługi komputera, MS Office;
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności współpracy z Klientami i zespołem warsztatu;
  • Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w renomowanej, stabilnej firmie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kanclerz Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kanclerz Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. prze

Poznaj

Kanclerz Sp. z o.o.

Firma KANCLERZ SP. Z O.O., działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marek OPEL i CHEVROLET, oferuje atrakcyjną pracę w swoich salonach w Przyszowicach k. Gliwic na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy
Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, ...
Praca Doradca Serwisowy