Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczno – Handlowy (HVAC)

DTH Selection

Śląskie

15 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest wiodący dostawca urządzeń oraz komponentów HVAC (wentylacja, klimatyzacja). Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Region: lubelskie, podkarpackie, śląskie

Zakres obowiązków:
  • Promocja, sprzedaż urządzeń/komponentów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych będących w ofercie produktowej spółki.
  • Doradztwo techniczne.
  • Dobory urządzeń oraz komponentów.
  • Sporządzanie ofert.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.
  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.
  • Monitorowanie podległego rynku oraz działalności firm konkurencyjnych.
Wymagania:
  • Mile widziane branżowe, kierunkowe wykształcenie wyższe (inżynieria środowiska lub pokrewne).
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, dokładność, odpowiedzialność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz przyswajania wiedzy w obszarze technologii wentylacji i klimatyzacji.
Firma Oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie oferty produktowej.

www.dth-selection.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection Tomasz Małagowski z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Tomasz Małagowski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, rekrutacja@dth-selection.pl.

Poznaj

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (59)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (289)
Toruń (169)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (827)
Tarnów (107)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2131)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (260)
Nysa (64)