Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca techniczno-handlowy (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Śląskie

21 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży agrotechnicznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na terenie jednego z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubuskiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego lub łódzkiego na stanowisku:

Nr ref.: DOR/POL/0619
Obowiązki:
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży,
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami,
  • monitoring i analiza rynku pod kątem pozyskania nowych odbiorców produktów firmy,
  • doradztwo techniczne; dobór odpowiedniej oferty produktowej wraz ze specyfikacją techniczną pod katem indywidualnych potrzeb klientów,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych; konsultacje ofert z działem technicznym w firmie macierzystej w Niemczech,
  • bieżące raportowanie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (zootechnika, rolnictwo i biologia),
  • doświadczenie w sprzedaży, tworzeniu ofert, negocjacjach sprzedażowych,
  • motywacja do samodzielnej, konsekwentnej współpracy z klientami,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • kreatywność i zaangażowanie w pracę związaną z rozwijaniem sprzedaży lub poszukiwaniem nowych klientów firmy,
  • konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia założonych celów,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach międzynarodowych,
  • pakiet szkoleń zawodowych,
  • pakiet narzędzi - telefon, notebook i samochód służbowy.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (59)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (288)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (106)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2108)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (258)
Nysa (64)