Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Doradca techniczno-handlowy

EURO-PLAST
świętokrzyskie, teren południowo-wschodniej Polski
praca stacjonarna
4805 dni temu

Ogłoszenie numer: 140147, z dnia 2011-03-24

EURO-PLAST

Producent urządzeń z polietylenu do oczyszczania i gromadzenia ścieków

Miejsce pracy: świętokrzyskie, teren południowo-wschodniej Polski

Opis stanowiska

  • Realizację strategii sprzedaży produktów firmy
  • Kreowanie wizerunku
  • Budowanie pozycji lidera na rynku
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji
  • Przygotowywanie wymaganych raportów do przełożonych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne)
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku branży instalacyjnej
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji handlowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do częstych wyjazdów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnie zarządzanym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od wyników
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy.