Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Doradca Techniczno-Handlowy

JACOB Sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4758 dni temu

Ogłoszenie numer: 151929, z dnia 2011-06-07

JACOB Sp. z o.o. Infatec jest europejskim liderem w systemowych rozwiązaniach elewacji klinkierowych. Innowacyjne rozwiązania, doświadczenie - to nasza siła. Dbałość o najwyższą jakość i zadowolenie Klientów, to elementy na które zwracamy największą uwagę, poświęcając im najwięcej sił i środków.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradca Techniczno – Handlowy będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, aktywną sprzedaż produktu - SYSTEMU DOCIEPLEŃ Z KLINKIEREM, obsługę klientów inwestycyjnych, firm wykonawczych i architektów,  a także stałe pozyskiwanie bazy klientów na terenie podległego regionu.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży budowlanej,
  • zaangażowanie i determinacja w realizacji celów sprzedażowych,
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
  • wysoka kultura osobista,
  • brak nałogów,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne narzędzia pracy i wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników,
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych,
  • szkolenie w zakresie naszych technologii,
  • pracę nad ciekawymi projektami w branży.