Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca techniczno - handlowy

REH - EL Sp. z o.o.

Polska południowa

111 dni temu

Ogłoszenie numer: 2275027, z dnia 2019-03-29

Firma REH-EL Sp z o.o to partner i dystrybutor systemów elektroinstalacyjnych firmy REHAU, VERGOKAN I FRANKISCHE, wiodących marek w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań polimerowych. Na całym świecie firmy te kojarzone są przez klientów z takimi cechami jak jakość, innowacyjność, niezawodność bezpieczeństwo czy też estetyka wykonania.

Rozwiązania opracowane indywidualnie dla różnych klientów oraz nowatorskie programy systemów uzupełniają się wzajemnie i tworzą nowoczesne rozwiązania w branży budowlanej. Najwyższy profesjonalizm wykonania i jakość materiałów jest dla nas, jako specjalistów w branży, najważniejszym warunkiem przy wykonywaniu projektów. Dzięki połączeniu wysokich kompetencji w dziedzinie projektowania oraz mocno zdecentralizowanej sieci dystrybucji i serwisu należymy do czołowych dostawców na rynku.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy kandydata/tki na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie / Polska południowa

Opis stanowiska

  • obszar pracy -  teren Polski południowej
  • sprzedaż zgodnie z założonymi planami
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • raportowanie realizacji zadań
  • uczestnictwo w organizacji niezbędnych szkoleń dla klientów
  • dbałość o utrzymanie portfela klientów i rentowności sprzedaży

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność pozyskiwania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność
  • dobra znajomość MS Office
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • inicjatywa, konsekwencja i skuteczność działania
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy w sektorze produktów dla elektroinstalacji. (warunek niekonieczny)

Oferujemy

  • współprace z rzetelną i dynamiczną firmą działającą w międzynarodowym środowisku
  • realna możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia u jednego z liderów branży
  • stałe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • profesjonalne szkolenie
  • samochód służbowy

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (719)
Wałbrzych (50)
Legnica (91)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2098)
Radom (159)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (59)