Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
doradca techniczno-handlowy

Koester Polska Sp. z o.o.
śląskie, Katowice, Poznań
praca stacjonarna
6312 dni temu

Ogłoszenie numer: 25776, z dnia 2007-01-23

KOESTER Polska jest spółką - córką niemieckiego producenta specjalistycznych materiałow do uszczelnień i hydroizolacji KÖSTER BAUCHEMIE AG Na rynku polskim działa dwa lata jako firma dystrybucyjna i doradcza.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Poznań

Nr Ref.: 09/10

Opis stanowiska

Nawiązywanie kontaktów hadlowych z firmami wykonującymi specjalistyczne roboty hydroizolacyjne i renowacyjne na nowowznoszonych lub też istniejacych obiektach. Docieranie do projektantów i inwestorów z w/w, branż oferowanie systemów materiałów .

Wymagania

Miniumum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży. Wykształcenie min. średnie busowlane.

Oferujemy

Umowa o pracę ; pensja stała plus wynagrodzenie prowizyjne ; samochód służbowy, telefon; wsparcie w materiałach informacyjno reklamowych.