Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Fiesta Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław, Katowice
praca stacjonarna
6227 dni temu

Ogłoszenie numer: 28983, z dnia 2007-05-02

Firma WINTERWARM to lider wśród europejskich producentów nagrzewnic gazowych. Od powstania firmy w 1936 roku wytyczamy nowe kierunki rozwoju w dziedzinie ogrzewania kubaturowego. Dysponując wykwalifikowaną kadrą, własnym laboratorium oferujemy klientom wyroby najwyższej klasy, zapewniając przy tym wszechstronną obsługę – od doradztwa przy projektowaniu, poprzez wycenę, produkcję, dostawę oraz serwis.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Katowice

Opis stanowiska

opieka nad rynkiem w regionie, sprzedaż wyrobów firmy WINTERWARM i innych na w/w rynku, pozyskiwanie kontraktów na w/w rynku, bieżący nadzór i analiza ww rynku, współpraca z obecnymi i nowopozyskanymi klientami, opracowywanie ofert dla klientów, współpraca z biurem handlowym w Swarzędzu, kreowanie wizerunku i polityki marketingowej FIESTA Sp. z o.o. na w/w rynku.

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne lub średnie (preferowane budowlane instalacyjne), mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, dobra znajomość obsługa komputera – Ms Office, umiejętność czytania rysunku technicznego, prawo jazdy kat. B, doskonała organizacja pracy, zdolności interpersonalne i negocjacyjne, mile widziana znajomość innych języków obcych, doświadczenie zawodowe w sprzedaży podobnych produktów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

zróżnicowane zadania, szerokie możliwości wykorzystania znajomości języków oraz rozwoju zawodowego.