Doradca Techniczno - Handlowy

Florian Centrum S.A.

Świętokrzyskie

3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3378976, z dnia 2020-07-02

Firma „Florian Centrum” S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i długotrwałe utrzymywanie kontaktów z Klientami,
  • Telefoniczny, mailowy i osobisty kontakt z Klientami,
  • Negocjowanie warunków handlowych zgodnie z ustalonymi warunkami,
  • Obsługa procesu sprzedaży.

Wymagania

  • Orientacja na wynik i realizację celów sprzedaży,
  • Determinacja i konsekwencja w realizacji celów,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Umiejętności handlowe - nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientem,
  • Minimum 1 roku doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (najchętniej w branży pokryć dachowych lub w branży budowlanej),
  • Umiejętność prezentacji produktu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy,
  • Interesująca, pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Aplikacje prosimy przysyłać na adres firmy 99-300 Kutno ul. Metalowa 11A
lub za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku rozwija się bardzo dynamicznie. Działalność firmy można określić jako produkcyjno-handlową. Jesteśmy producentem blachodachówek o nazwach handlowych EUROPA, KINGA i FLORINA, blach trapezowych o profilach 6, 12, 18 i 35mm oraz płyt warstwowych typu SANDWICH: ściennych (Ps i Psn) oraz dachowych (Pd i Pdn) oraz stalowych parapetów zewnętrznych.

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Praca Doradca techniczno - handlowy