Doradca techniczno-handlowy
Asistnet Sp. z o.o.
Wrocław, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Wołów
5 200 - 5 500 zł brutto/mies.
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Wołów
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka)
  • doświadczenia w sprzedaży wyrobów medycznych
  • umiejętność tworzenia specyfikacji technicznych wyrobów
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta służbowego
Twoje zadania:
  • kompleksowe prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja działań marketingowych oraz ustalanie wymagań klienta
  • opracowanie ofert i dokonywanie przeglądów zamówień i umów, aktualizacja ofert
  • planowanie sprzedaży, przeprowadzanie kalkulacji cen, nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • opracowanie ofert kosztorysowych i dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie raportów i prezentacji handlowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5200- 5500 zł brutto + premia roczna
  • współpracę z ekspertami branży i ambitne zadania
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • komfortowe warunki pracy w dogodnej lokalizacji

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.