Doradca techniczno-handlowy
RAVEO Sp. z o.o.
dolnośląskie
6 000 - 20 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista junior / mid / praktykant/stażysta
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
3 dni temu

RAVEO Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów techniki napędowej. Naszymi klientami są producenci maszyn i urządzeń, którym pomagamy budować niezawodne aplikacje. Spółka działa w Polsce od kilku miesięcy i jest częścią Motion Group, lidera rynku techniki napędowej w Czechach i na Słowacji.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Na stanowisko Doradcy techniczno-handlowego szukamy dynamicznej osoby, która pomoże nam dotrzeć z naszą ofertą do klientów.

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie klientów i rozwój sprzedaży
  • Podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta
  • Badanie potrzeb klientów i poszukiwanie możliwości biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z branż technicznych lub przemysłowych
  • Wykształcenie techniczne - także absolwenci
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, życzliwość i komunikatywność
  • Doskonała organizacja pracy (także w podróży)
  • Gotowość do pracy w terenie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia i wsparcie
  • Szkolenia i rozwój kompetencji
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Premia uzależniona od wyników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj