Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
DORADCA TECHNICZNY

RINTAL Sp. z o.o.
lubelskie
praca stacjonarna
5086 dni temu

Ogłoszenie numer: 102868, z dnia 2010-06-15

Firma Rintal Polska Sp z o.o. należy do włoskiej grupy Rintal SpA, która dostarcza klientom szeroką gamę schodów do wnętrz własnej produkcji w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową sieci sprzedaży poszukuje na terenie całej Polski kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Rozwój sprzedaży na podległym terenie;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Tworzenie długofalowych relacji z obecnymi klientami;
  • Monitorowanie działalności konkurencji oraz wdrażanie nowych sposobów zwiększania sprzedaży;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych i marketingowych w oparciu o przyjęte standardy funkcjonowania firmy;
  • Nadzór nad realizacją zamówień klientów;
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej i regularne raportowanie efektów działań.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Wysoka komunikatywność, systematyczność i samodyscyplina;
  • Orientacja na cel sprzedażowy;
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (mile widziana znajomość branży schodów;
  • Biegła znajomość obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej lub chęć jej otworzenia.

Oferujemy

  • Pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników;
  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy.