Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
DORADCA TECHNICZNY

GCE Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6466 dni temu

Ogłoszenie numer: 23117, z dnia 2006-10-04

Firma GCE Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Gas Control Equipment. Na polskim rynku od ponad 8 lat zajmujemy się rozwojem sprzedaży osprzętu gazowego w czterech segmentach: • osprzęt spawalniczy • osprzęt medyczny • osprzęt do gazów specjalnych • zawory butlowe

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów dystrybucyjnych oraz praktyczne prezentowanie gazowego sprzętu spawalniczego u klientów końcowych przy ścisłej współpracy z dystrybutorami firmy GCE. Będzie ona również odpowiedzialna za budowanie właściwych relacji z tymi klientami oraz doradztwo techniczne.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie • Znajomość branży spawalniczej (preferowana) • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Łatwość nawiązywania kontaktów • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych (min. 3-4 dni w tygodniu) • Znajomość specyfiki rynku klientów końcowych • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników • Możliwość rozwoju • Samochód służbowy • Laptop • Telefon komórkowy