Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Żywieniowy w Dziale Bydło

Kenovitamin Sp. z o.o.

Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2500450, z dnia 2019-06-11

Kenovitamin to innowacyjna firma wdrażająca nowoczesne technologie w produkcji specjalistycznych dodatków mineralno-witaminowych, pasz pełnoporcjowych i uzupełniających dla zwierząt.

W związku z coraz silniejszą pozycją na rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów Kenovitamin oraz surowców, podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz rozbudowę sieci sprzedaży.

Rejon działania: lubelskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wytrwałość w dążeniu do celu, otwartość i komunikatywność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze,
  • wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań: samochód, telefon oraz laptop z profesjonalnym programem, do układania dawek żywieniowych.

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Zootechnik

Zootechnik zajmuje się nadzorem oraz zapewnia opiekę będącym pod jego pieczą zwierzętom znajdującym się na fermach, w hodowlach czy ogrodach zoologicznych. Dba o odpowiedni dobór pasz, dobre warunki życia zwierząt, podaje szczepionki, jest przy porodach. Współpracuje z weterynarzami, ale głównie zajmuje się zwierzętami zdrowymi. Zootechnik musi posiadać kierunkowe ...
Zootechnik Praca Zootechnik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Kenovitamin Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)