Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dowódca Zmiany

Securitas Polska Sp. z o. o.

Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Knurów, Piekary Śląskie

46 dni temu

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy.
Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie - pomożemy Ci je zdobyć!

Miejsce pracy: Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Knurów, Piekary Śląskie

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie zadań ochrony,
  • Utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • Wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami  i zarządzaniem kontraktem,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • posługujących się językiem angielskim w stopniu dobrym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia potrzebne do pracy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Poznaj stanowisko: Kierownik Ochrony Fizycznej

Kierownik ochrony fizycznej jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie nadzoru i koordynowanie działań podległych jednostek na określonym terenie. Kierownik zarządza zespołem pracowników ochrony fizycznej w danym oddziale agencji, kontroluje zgodność wypełnianych przez nich obowiązków z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz stan zabezpieczenia obsługiwanych obiektów, osób lub mienia. Osoba obsadzona na ...
Kierownik Ochrony Fizycznej Praca Kierownik Ochrony Fizycznej