Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. technologii Chief Technology Officer

Taylor Shipping Solutions
lubelskie
ekspert / kierownik/koordynator / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
988 dni temu
Miejsce pracy: woj. lubelskie

Jako Taylor Shipping Solutions oferujemy szereg możliwości, jeśli chodzi o sam proces transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz frachtu lotniczego, morskiego czy lądowego, pośredników, kurierów czy magazynów, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy w stanie rozprowadzić każdy ładunek, niezależnie od jego wagi i gabarytów, biorąc pod uwagę, że oferujemy usługi zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Oprócz naszych rozwiązań transportowych oferujemy naszym klientom różnorodne usługi, począwszy od wsparcia operacyjnego, gdzie nasz zespół wysoko wykwalifikowanych agentów jest zawsze do Państwa dyspozycji aż po wsparcie sprzętowe oraz system zdolny do transportu dowolnego ładunku, jak i sprawne wsparcie rozliczeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona www.taylorshippingsolutions.com

Poszukujemy wykwalifikowanego dyrektora ds. technologii

Jako Chief Technology Officer (CTO) będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie efektywności zasobów technologicznych w organizacji, takich jak systemy telefoniczne lub oprogramowanie. Do Twoich obowiązków będzie należeć komunikacja z innymi dyrektorami, prowadzenie badań nad nowymi technologiami, które mogą usprawnić biznes oraz monitorowanie wykorzystania i wdrażania nowych i istniejących technologii w różnych działach.

Obowiązki Dyrektora Technologii obejmuja:

  • Prezentuj raporty o stanie technologii firmy, celach i/lub postępach
  • Twórz i wdrażaj strategie technologiczne
  • Dopasowuj zasoby technologiczne firmy do krótko- i długoterminowych celów organizacji
  • Dostosowuj cele technologiczne do innych celów działów i organizacji
  • Określ, jakie technologie można wykorzystać do ulepszenia produktów i usług firmy
  • Twórz i nadzoruj wskaźniki KPI wysokiego poziomu dla działu IT
  • Pomoc w rekrutacji, onboardingu i szkoleniu menedżerów IT
  • Zarządzaj budżetem działu

Wymagamy:

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w kadrze zarządzającej
  • doświadczenie w budowaniu strategii na podstawie najnowszych trendów
  • umiejętność pracy z budżetem
  • myślenie strategiczne i biznesowy zmysł
  • wysoki poziom komunikatywności
  • doświadczenie w zarządzaniu strategią oraz zespołem
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z korzyściami
  • Przyjemne środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca na rynku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy